Forum Stomil Girls 07 Strona Główna Stomil Girls 07
Krótki opis Twojego forum [ustaw w panelu administracyjnym]
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

3 ligowy sezon :)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Stomil Girls 07 Strona Główna -> Stomil Olsztyn
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gocha
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon 0:17, 16 Lip 2007    Temat postu: 3 ligowy sezon :)

Wiecie już z kim gramy w 3 lidze? Bo coś nie moge rozkminić stronki na której już są spotkania rozpisane.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulina



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Jaroty

PostWysłany: Pon 0:51, 16 Lip 2007    Temat postu:

Terminarz III ligi, grupy I

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ogłosił w piątek terminarz rozgrywek w pierwszej grupie III ligi w sezonie 2007/2008. Liga wystartuje 11 sierpnia, a zakończy się 11 listopada.

Zamiast wycofanego KS Paradyż zagra UKS SMS Łódź.

Zasady awansów i spadków:

- Zwycięzca ligi uzyska awans do nowej I ligi.
- Zespoły z miejsc 2-4 uzyskają awans do nowej II ligi.
- Zespoły z miejsc 5-8 zagrają w nowej II lub III lidze w zależności od liczby spadkowiczów z II ligi z terenu makroregionu pierwszego.
- Zespoły z miejsc 9-16 zagrają w nowej III lidze.

III liga, grupa I - terminarz:

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Wigry Suwałki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Aleksandrów Łódzki - Stal Głowno
OKS 1945 Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Dolcan Ząbki - Nadnarwianka Pułtusk
Radomiak Radom - Mazowsze Grójec
Olimpia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
UKS SMS Łódź - Concordia Piotrków Trybunalski
Jagiellonia II Białystok - Warmia Grajewo

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Ruch Wysokie Mazowieckie - Warmia Grajewo
Concordia Piotrków Trybunalski - Jagiellonia II Białystok
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - UKS SMS Łódź
Mazowsze Grójec - Olimpia Elbląg
Nadnarwianka Pułtusk - Radomiak Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Dolcan Ząbki
Stal Głowno - OKS 1945 Olsztyn
Wigry Suwałki - Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie
OKS 1945 Olsztyn - Wigry Suwałki
Dolcan Ząbki - Stal Głowno
Radomiak Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Elbląg - Nadnarwianka Pułtusk
UKS SMS Łódź - Mazowsze Grójec
Jagiellonia II Białystok - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Warmia Grajewo - Concordia Piotrków Trybunalski

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Ruch Wysokie Mazowieckie - Concordia Piotrków Trybunalski
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Warmia Grajewo
Mazowsze Grójec - Jagiellonia II Białystok
Nadnarwianka Pułtusk - UKS SMS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Elbląg
Stal Głowno - Radomiak Radom
Wigry Suwałki - Dolcan Ząbki
Sokół Aleksandrów Łódzki - OKS 1945 Olsztyn

Kolejka 5 - 1-2 września

OKS 1945 Olsztyn - Ruch Wysokie Mazowieckie
Dolcan Ząbki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Radomiak Radom - Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg - Stal Głowno
UKS SMS Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok - Nadnarwianka Pułtusk
Warmia Grajewo - Mazowsze Grójec
Concordia Piotrków Trybunalski - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Kolejka 6 - 8-9 września

Ruch Wysokie Mazowieckie - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mazowsze Grójec - Concordia Piotrków Trybunalski
Nadnarwianka Pułtusk - Warmia Grajewo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
Stal Głowno - UKS SMS Łódź
Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg
Sokół Aleksandrów Łódzki - Radomiak Radom
OKS 1945 Olsztyn - Dolcan Ząbki

Kolejka 7 - 15-16 września

Dolcan Ząbki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Radomiak Radom - OKS 1945 Olsztyn
Olimpia Elbląg - Sokół Aleksandrów Łódzki
UKS SMS Łódź - Wigry Suwałki
Jagiellonia II Białystok - Stal Głowno
Warmia Grajewo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Piotrków Trybunalski - Nadnarwianka Pułtusk
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Mazowsze Grójec

Kolejka 8 - 22-23 września

Ruch Wysokie Mazowieckie - Mazowsze Grójec
Nadnarwianka Pułtusk - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Piotrków Trybunalski
Stal Głowno - Warmia Grajewo
Wigry Suwałki - Jagiellonia II Białystok
Sokół Aleksandrów Łódzki - UKS SMS Łódź
OKS 1945 Olsztyn - Olimpia Elbląg
Dolcan Ząbki - Radomiak Radom

Kolejka 9 - 29-30 września

Radomiak Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Elbląg - Dolcan Ząbki
UKS SMS Łódź - OKS 1945 Olsztyn
Jagiellonia II Białystok - Sokół Aleksandrów Łódzki
Warmia Grajewo - Wigry Suwałki
Concordia Piotrków Trybunalski - Stal Głowno
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mazowsze Grójec - Nadnarwianka Pułtusk

Kolejka 10 - 6-7 października

Ruch Wysokie Mazowieckie - Nadnarwianka Pułtusk
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mazowsze Grójec
Stal Głowno - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Wigry Suwałki - Concordia Piotrków Trybunalski
Sokół Aleksandrów Łódzki - Warmia Grajewo
OKS 1945 Olsztyn - Jagiellonia II Białystok
Dolcan Ząbki - UKS SMS Łódź
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg

Kolejka 11 - 13-14 października

Olimpia Elbląg - Ruch Wysokie Mazowieckie
UKS SMS Łódź - Radomiak Radom
Jagiellonia II Białystok - Dolcan Ząbki
Warmia Grajewo - OKS 1945 Olsztyn
Concordia Piotrków Trybunalski - Sokół Aleksandrów Łódzki
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Wigry Suwałki
Mazowsze Grójec - Stal Głowno
Nadnarwianka Pułtusk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 12 - 20-21 października

Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Głowno - Nadnarwianka Pułtusk
Wigry Suwałki - Mazowsze Grójec
Sokół Aleksandrów Łódzki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
OKS 1945 Olsztyn - Concordia Piotrków Trybunalski
Dolcan Ząbki - Warmia Grajewo
Radomiak Radom - Jagiellonia II Białystok
Olimpia Elbląg - UKS SMS Łódź

Kolejka 13 - 27-28 października

UKS SMS Łódź - Ruch Wysokie Mazowieckie
Jagiellonia II Białystok - Olimpia Elbląg
Warmia Grajewo - Radomiak Radom
Concordia Piotrków Trybunalski - Dolcan Ząbki
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - OKS 1945 Olsztyn
Mazowsze Grójec - Sokół Aleksandrów Łódzki
Nadnarwianka Pułtusk - Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Głowno

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Ruch Wysokie Mazowieckie - Stal Głowno
Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Nadnarwianka Pułtusk
OKS 1945 Olsztyn - Mazowsze Grójec
Dolcan Ząbki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Radomiak Radom - Concordia Piotrków Trybunalski
Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo
UKS SMS Łódź - Jagiellonia II Białystok

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Jagiellonia II Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie
Warmia Grajewo - UKS SMS Łódź
Concordia Piotrków Trybunalski - Olimpia Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Radomiak Radom
Mazowsze Grójec - Dolcan Ząbki
Nadnarwianka Pułtusk - OKS 1945 Olsztyn
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Stal Głowno - Wigry Suwałki







zródło: 90minut.pl


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gocha
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon 21:08, 16 Lip 2007    Temat postu:

Już mam;]

Kolejka 1 - 11 sierpnia: OKS Stomil Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 2 - 15 sierpnia: Stal Głowno - OKS Stomil Olsztyn
Kolejka 3 - 18 sierpnia: OKS Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
Kolejka 4 - 25-26 sierpnia: Sokół Aleksandrów Łódzki - OKS Stomil Olsztyn
Kolejka 5 - 1 września: OKS Stomil Olsztyn - Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 6 - 8 września: OKS Stomil Olsztyn - Dolcan Ząbki
Kolejka 7 - 15 września: Radomiak Radom - OKS Stomil Olsztyn
Kolejka 8 - 22 września: OKS Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg
Kolejka 9 - 29 września: UKS SMS Łódź - OKS Stomil Olsztyn
Kolejka 10 - 6 października: OKS Stomil Olsztyn - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 11 - 13 października: Warmia Grajewo - OKS Stomil Olsztyn
Kolejka 12 - 20 października: OKS Stomil Olsztyn - Concordia Piotrków Trybunalski
Kolejka 13 - 27 października: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - OKS Stomil Olsztyn
Kolejka 14 - 3 listopada: OKS Stomil Olsztyn - Mazowsze Grójec
Kolejka 15 - 11 listopada: Nadnarwianka Pułtusk - OKS Stomil Olsztyn


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulina



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Jaroty

PostWysłany: Śro 23:05, 18 Lip 2007    Temat postu:

hm.. na pierwszym meczu na 100% mnie nie bedzie:(Sad


a czy ktoras z was planuje moze jakis wyjazd na 3 lige??Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iskierka



Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn;miejsce zamieszkania:Dortmund

PostWysłany: Sob 16:52, 21 Lip 2007    Temat postu:

ja bym chciala,ale no coz..;/

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gocha
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Śro 13:44, 25 Lip 2007    Temat postu:

Wkońcu kiedy jest pierwszy mecz? Jak widze na terminarzu to 11 sierpnia, ale znajomi mi mówią że pierwszy jest 4 sierpnia... więc wkońcu jak?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iskierka



Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn;miejsce zamieszkania:Dortmund

PostWysłany: Pią 16:47, 03 Sie 2007    Temat postu:

wlasnie tez sie zastanawiam,akdzy co innego mowi xD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gładziutka



Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn [[POJEZIERZE]]

PostWysłany: Czw 21:13, 16 Sie 2007    Temat postu:

Jesli pozwoli mi na to praca będę na kazdym meczu w Olsztynie Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulina



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Jaroty

PostWysłany: Pią 16:47, 17 Sie 2007    Temat postu:

jak z niedzielnym meczem? ktoras idzie?>

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarotówka oczywiste
Gość





PostWysłany: Pon 2:22, 20 Sie 2007    Temat postu:

aaaa co tam moje krezoleczqi Smile) hejka!!
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gocha
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon 22:58, 20 Sie 2007    Temat postu:

były ;p

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia



Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Śródmieście

PostWysłany: Pią 11:45, 24 Sie 2007    Temat postu:

A kto to jarotowka oczywiste?;>

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulina



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Jaroty

PostWysłany: Nie 10:49, 26 Sie 2007    Temat postu:

Mecz Sokół Aleksandrów Łódzki - Stomil Olsztyn zakonczyl sie wynikiem 1:1 od 61 minuty gralismyn w dziesiatke po tym jak Zakierski otrzymał drugą żółtą kartke..

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gocha
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob 12:58, 01 Wrz 2007    Temat postu:

Dzisiaj mecz z Ruchem Wysokie Mazowieckie!! Smile 15 minut przed meczem zapraszam pod bileciarnie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulina



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Jaroty

PostWysłany: Czw 15:23, 25 Paź 2007    Temat postu:

czy koras moze wybieras sie na najblizszy mecz???????????

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Stomil Girls 07 Strona Główna -> Stomil Olsztyn Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin